logo
PASPAS SİSTEMLERİ

Oteller, Plazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar yoğun yaya trafiğine sahip hijyeni sağlayıp korumanın zor olduğu mekanlar. Kirlenmeyi daha oluşmadan engellemek hijyenik mekanlar oluşturmak, ziyaretçilerin sağlığını tehdit eden oluşumları daha içeri girmeden engelleyebilirsiniz. Mekanınızın ihtiyacına göre farklı kombinasyonlarla oluşturabileceğiniz paspas sistemleri ile ziyaretçilerinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

* İç ve dış mekanlarda, yağlı ve ıslak alanlarda kullanılan tipleri vardır.

* Kullanıldığı yere göre altı açık veya kapalı olabilir.

* Mükemmel alış ve tutucu özelliği vardır. Kolay temizlenir.

* Çeşitli renkleri mevcuttur. Farklı görünüm olanağı sağlar.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak olan 3 ürün grubu :

Nomad Terra
3m nomad terra
Girişin ilk kademesinde kullanılan Nomad Terra grubu paspaslar tozun büyük kısmını tutar iç ve dış mekanda kullanılabilir, kiri kazıyarak kaba pisliklerin içeri taşınmasını engeller. Farklı renk seçeneklerine sahip Nomad Terra kolay temizlenir, dayanıklılığını uzun yıllar korur.


Nomad Aqua
3m nomad aqua
İç mekan kullanım için tasarlanan Nomad Aqua ince tozu ve ıslaklığı mükemmel şekilde tutar sahip olduğu patentli ikili fiber teknolojisiyle yüksek performans gösterir. Estetik görünüme ile iç dekorasyona uyum sağlar.


Nomad Optima
3m nomad optima
Yüksek insan trafiğine maruz kalan binalar için özel olarak geliştirilen Nomad Optima iki kademeli yapısı sayesinde kir ve ıslaklığın içeriye taşınmasını engekker. Sahip olduğu alüminyum paneller toz ve kiri kazırken, panellerin aralarına yerleştirilen Nomad Aqua yüzey ıslaklığı ve ince tozu giderir. Tekerlek, yaya vee forklift gibi kullanım şartlarına uygundur. Paspas havuzu açılmış yerlerde mükemmerl kir ve ıslaklık kontrolü sağlar.


Batu Paspas Sistemleri
Tel : +9 0 216 326 35 25 - Fax : +9 0 216 326 22 25
E-mail : info@batucamfilmi.com
© Copyright 2008 - 2015

Tasarım ve Kodlama : GORAL